Стаття нашого побратима добре ілюструє прагнення соціал-націоналістів бачити Українську Державу народним організмом, де економіка органічно виходить із головних принципів буття Нації. Релігійність деяких аргументів використані найперше для порівняння

Християнство стверджує – наше тіло не належить нам. Тіло ми запозичили у Бога на час земного життя. Ми – боржники Бога.
Енергія, час, гроші – це суть одне і теж. Ніхто у Всесвіті так довільно не ставиться до «енергії» як це роблять люди. Живучи у борг, ми ще й розтрачуємо всі можливості для енергетичного росту. Наше відношення до енергії – яскравий показник зрілості нашого економічного мислення.
Кому належать гроші? Гроші належать Богу. Ми лише позичаємо енергію, розпоряджаємося нею. Характер володіння енергією забезпечує або примноження її, або розтрату енергії. Залежно від економічної поведінки людини – довіра «небесного банку» зростає, або зводиться нанівець. Бог не ставить задачі заробити на цьому. Існує конкретна соціальна задача – навчити людину розпоряджатися багатством. Ті, хто вдало проходять навчання – отримують необмежену довіру «небесного кредитора».
Протестанти вважають: рівень прибутку – це рівень прихильності до людини Бога. Цей принцип виправдовує хижий капіталізм. Перекручення тези породило релігію диявола. Рівнем прибутку нічого не визначається, окрім довіри Бога. Але ця довіра була заслужена всім родом. І коли новоспечений нащадок вирішує, що це він сам, особисто, заробив купу грошей, і має право витратити все на самого себе, він дуже сильно помиляється.
Енергія нагромаджується в нації, в роді. Один рід нагромаджує гроші, інший – інформацію, другий – духовну енергію. Як результат багатовікової праці роду народжуються святі, вчені, правителі, меценати, цілителі. Це вища точка еволюції роду. Останній нащадок роду – святий. Така людина реалізує у собі всі позитивні якості роду, уособлює у собі Рід. Життєва задача такої людини – відіграти важливу роль у житті нації. Люди – це клітини нації, а роди – це тканини і органи Нації. У кожного Роду своя особлива національна місія. Абсолютизація грошей – це така ж химерна ідея, як і абсолютизація печінки, крові чи жовчі в організмі людини. Кожен орган у тілі людини несе свою особливу незамінну функцію. В організмі людини не існує соціально-нерівних органів. Так, є адміністративні органи як спинний та головний мозок. Але існування їх природне і необхідне. Жоден з органів не має бажання привласнити собі продукт своєї діяльності. Інакше це мало б фатальні наслідки для існування організму.
На жаль, не всі люди усвідомлюють себе клітинами єдиного організму. Саме тому ми маємо приклади узурпації влади у власних інтересах, накопичення грошей для власних цілей та приховування інформації й знань, які мають складати національне багатство.
Далеко не всі люди мають хист до грошей. В цьому суть ефективного функціонування нації. Одні мають хист до праці, інші – до управління, інші – до духовного слова тощо. Для того щоб були сформовані виразні яскраві якості – необхідно звузити можливості інших функцій. Капіталізм нав’язує нам суто «шлункове» мислення. Буцім то ми всі «шлунки», і тому повинні тільки перетравлювати і виділяти шлунковий сік. Маячня. Така ідеологія перетворює нашу націю на окремий орган чужорідної цивілізації. А коли «шлунок» перестане переварювати, ми перетворимось на світовий туалет. Такі міфічні погляди розповсюджують серед нас віруси – інтернаціональні елементи. Нормальною реакцією на вірус стає активна боротьба всього організму проти чужинців. І сама небезпечна ситуація для організму – це запалення мозку. І ми сьогодні в повній мірі відчуваємо на собі наслідок цього «запалення».
Націократія визнає три типи власності: державна, кооперативна і приватна. Але хто б не був розпорядником власності, власність належить нації. Тобто маючи у власності землю, українець не має права передати її у власність особі іншої національності. Це означає, що ми лише позичаємо власність у нації. Що ми беремо на себе задачу справедливо розпоряджатися власністю нації на користь нації. Не можна жити лише для себе. Це буде порушенням принципів Націократії. Соціал-націоналізм сповідує активне і творче життя, присвячене реалізації принципу сродності. Необхідно завжди замислюватись над своїм життєвим завданням. Зайвих людей немає. Нація народжує стільки воїнів, скільки необхідно для захисту нації. Завжди достатньо вчених, управлінців, лікарів і хліборобів. Треба лише зрозуміти своє призначення, і мати досить відваги виповнити його.
Гроші – власність нації. Це не означає, що треба віддати гроші державі. Ні, нація наділила природним правом розпоряджатись грошима своїх обранців. На совісті цих обранців лежить економічна руїна України. І в їхніх силах стати меценатами нації. Коли кожен володіє багатством, немає бідних. Окрім грошей існує безліч форм існування енергії. Між братами і сестрами Нація розподілила «енергію». Тож тільки соціал-національний устрій є природним, є сродним нашій нації.
Ми – єдина істота. Ми – єдина Нація.

Громислав

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus