Інтерв’ю з головою Секретаріату ДСУ і керівником Січеславської облорганізації ДСУ Андрієм Якименком (Газета «Дніпропетровськ» , 01.06.1995, № 22

Корр.: Пане Андрію, зараз багато хто заявляє про свою любов до України. А що для Вас значить любити Україну?
А.Я.: Любов до Вітчизни – є почуття, внутрішній стан людини. Чим більше любові, тим більше ненависті. Тому для мене, як і для кожного члена ДСУ, любити Україну – це ненавидіти її ворогів.!

Корр.: ДСУ проголошує гасло «Україна для українців!». Що робити з 16,5 млн. неукраїнців в Україні? Де їм подітися?
А.Я.: Знаєте, я помітив цікаву закономірність: з кожним роком кількість не українців в Україні «збільшується». Нещодавно фігурувала цифра в 12 млн., тепер їх вже понад 16 мільйонів. Враховуючи, що за цей час кількість населення в державі не змінилася, можна підрахувати, коли нас, українців, взагалі «не стане»… Але, відповідаючи на ваше запитання, запевняю, що коли ми прийдемо до влади, дуже швидко неукраїнців насправді стане в Україні не більше 2 млн… Справа в тому, що левова частка цих «неукраїнців» насправді є дітьми України. Приклад таких «росіян» – кубанські українці. За нашої влади всі блудні сини і дочки і дуже швидко повернуться до лона матері-Вітчизни.

Корр.: Ви виступаєте проти змішаних шлюбів. Чому? Що станеться з міжнаціональними сім’ями, коли ДСУ прийде до влади.
А.Я.: Дійсно, ДСУ не толерує шлюбів з представниками інших націй. Особисто я не можу уявити собі, як можна одружитися на кавказькій жінці або жидівці. Або укласти шлюб між представниками цих народів. Справді, цікаво хто ж тоді будуть їхні діти – жидокавказці? Тому слід запобігти народженню таких гібридів і зберегти у чистоті національний генофонд.

Корр.: Чим українці відрізняються від інших народів?
А.Я.: Всім: розумом, здібностями, вдачею, менталітетом, іменем… Тому й ми є – українці – Богом обраний народ на своїй землі!

Корр.: Як ви ставитесь до Жириновського і його програми?
А.Я.: А як я можу ставитися до фашиста? Тим більше – російського. Звісно негативно. Росія і її народ – благодатний грунт для фашизму… Україні потрібна гідна противага зовнішнім і внутрішнім ворогам. Тому, хай це звучить парадоксально: український Жириновський, а точніше Піночетенко – наш порятунок!

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus