svyatoslavВиховання нового суспільства, тим більше суспільства націоналістичного починається із виховання людини нового типу. Щоб зрозуміти тип Нової Людини варто зрозуміти те суспільство, якого ми хочемо досягнути. Багато тих, хто брався за це у результаті отримували утопії. Утопії демократичні, соціалістичні та ще багато інших.

З одного боку ми прагнемо ідеалу. З іншого боку під ідеалом зараз розуміється недосяжна ціль. Але чи це так насправді? Можливо, саме невдахи-утопісти придумали цю формулу – «ідеал недосяжний», як виправдання своїх невдач? Для нас – українських соціал-націоналістів ідеал не є чимось недосяжним, утопічним або набором романтичних мрій. Утопічні ідеології прагнуть недосяжного суспільства, де всі будуть задоволені, до суспільств повної рівності, де всім добре. Згодом багато хто із них з часом визнають, що до ідеалу вони навряд дійдуть, проте все ж таки іти потрібно. У результаті в боротьбі за утопію в якій всі задоволені мільйони гинуть і цього утопічного суспільства не отримають ні вони, ні їхні внуки, ні взагалі хтось із їх нащадків. СССР будував комунізм через голодомори, війни, репресії, ГУЛАГи, проте він зник … США і ЄС борються за демократію і рівність не зважаючи на етнічне походження, проте рівність там настане хіба що тоді, коли буде у них проживати одна раса. І аж ніяк це не буде раса Європейська за умов демократії. Расизм у державі зникне коли якась із рас остаточно переможе.

7sx

Супермен – недосяжна утопія космополітичного суспільства

Ідеальне суспільство прагне ідеальної людини. Яку ж ідеальну людину будують сучасні утопісти, навіть якщо утопістами вони себе не йменують? Кого ж виокремити як еталон для порівняння? Все дуже просто, варто подивитися на сучасний комуноліберальний кінематограф, подивитися на державних мужів (якщо їх так можна назвати), літературних героїв та ін. Література та кіно наповнені з одного боку реалістичними псевдогероями планокурами, злодіями, божевільними. Тобто тими, яких вистачає у хворому суспільстві. Вони стають позитивними героями кінофільмів або літературних творів. Звичайний позаідеологічний криміналітет подається як еталон, як щось добре, як приклад для наслідування. У якому міському подвір’ї зараз немає «Саши Бєлаво»? А потім задумуються обивателі чому серед державних чиновників багато от таких «Сашек Бєлих». З іншого боку, у кінофільмах часто подаються «супергерої» із надприродними здібностями типу суперменів, бетменів та ін. Інколи хочеться закінчення «мен» замінити на «ман» щоб натякнути на етнічне походження їх продюсерів або режисерів. Як утопічним є «ідеальне» суспільство космополітів – так і недосяжним є «ідеал» людини цього суспільства. Чим далі тим рідше серед «супергероїв» появляються європейці. Якщо є команда «супергероїв», то це представники різних рас, що відображає космополітичний світогляд сучасних лібералів. Так як ми є ворогами сучасних режимів, так і антигерої у різних новітніх творах показуються із різними рисами нас – націоналістів. Хоч звісно як правило позитивні моменти викривляються або приховуються, і ніби є залишки позитивного, але як правило антигерой в цілому не може бути об’єктом наслідування. Хто із вас – шановні читачі, дивився фільм «Зоряні війни» і підсвідомо вболівав за Дарта Вейдера? Останнім часом ліберали ведуть пропаганду напряму, не соромлячись проводити прямі аналогії. За останній рік було знято декілька фільмів, де у ролі «антигероя» виступав білий генерал/полковник, що відстоював інтереси людства, якому протиставлялись «герої», що зраджували на користь інопланетних істот, що часто мали дещо подібне із негритянськими риси обличчя (можливо цим вони підсвідомо визнають, що ми із ними різні види). І ця зрада подається як щось позитивне. Можливо вони сподіваються, що недалекі обивателі почнуть ненавидіти своїх друзів із здоровими правими поглядами і заступатися за інопланетян … тобто за чужинців, навіть протиставляючи себе друзям із якими мають одну кров? У цих фільмах засуджується все те, що властиве європейцям: вірність, відвага, мілітарність, прагнення до прогресу, експансії, зберігання ідентичності та ін. Заперечуючи це космополіти показують якого майбутнього, яке частково вже наступило, вони прагнуть. Це суспільство брехні, зрадливості, влади слабких, регресії. Це світ без Європи у її духовно-кровному змісті. Іншим словами це світ без Націй.

070508-001-2s

Надлюдина – реальність соціал-націоналістичного суспільства

На противагу цьому соціал-націоналізм опирається на Закони Природи, що ототожнюються із Вищими Законами. Природнє суспільство для нас і є ідеалом, що повністю досяжне. Ідеальне суспільство – це те суспільство, яке продукує Надлюдей. Не всі можуть бути надлюдьми, так як і не можлива рівність. Так само може бути і негативний продукт у вигляді різних національних та соціальних паразитів. Справа у тому, що вони можуть існувати в ідеальному суспільстві. Це природно, коли за різними слабкостями відсіється хтось. Ідеальне суспільство це не те в якому добре всім, а те в якому добре цілому! Тому ідеальне суспільство рівняється національному суспільству – надспільноті Нації, яка опирається на надлюдей. Надлюдина є такою ж досяжною метою як і ідеальне суспільство. Якщо у лібералів супермени бувають у фільмах або у жовтій пресі, то ми можемо назвати реальних Надлюдей в історії. Це Святослав, Хмельницький, Коновалець та ще тисячі інших, яких перечислити не вистачить багатьох сторінок. І це лише із вітчизняної історії. У вітчизняній літературі позитивні герої часто реальні історичні персонажі та Герої Нації. Ті літературні герої, що мали надприродні здібності були просто пропущені через призму гіперболи, або  зустрічаються у дитячих казках. З дорослішанням діти все частіше рівнялися на реальних осіб. Винятком є фантастика, яка у здоровому її розумінні як правило відзеркалює прагнення до прогресу у сучасності. Це не атака марсіан проти американської демократії, а воля до нових рубежів.

Для того щоб стати Надлюдиною не потрібно як супермен одягнути літеру «S» на груди. Для початку варто мати елементарні здорові людські якості, прагнути фізичного (Ви займаєтесь спортом?), інтелектуального (коли Ви востаннє читали книгу?), а з ними і духовного вдосконалення. Але перед тим як ставати Надлюдиною варто спочатку спробувати стати Людиною. Українцю, не чекай супермена, стань Надлюдиною.

Владислав Руський

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus