Істота Бога – святість. Святість – жертовний вогонь розпалений у душі, що ним горить людина сповняючи святу ідею і віддаючи цій ідеї себе в жертву.

(В. Шаян.)

Вони не чують, як в степу струнять трави мов ножі віддточені. Небачать як в червоній багряниці встає величне Сонце і своїм оком світлі душі на битву з темінню освячує. Не відчувають збудження п”янкого повітря і вмить чорне небо прострілює блакитна блискавка… То битва йде попід небесами. Вони вже не відчувають те, що Ти ще можеш відчувати. Їх найвищі цінності заховані на Заході або на Сході.

Ти чекаєш на Нього. Україна чекає. Чекає весь Світ. Коли прийде Він? Вкаже дорогу, поведе Тебе туди до чого Ти призначений!? Сотворить Світу справедливе життя! Він повинен бути голосом Бога на Землі! Богом на Землі! Він врятує Світ від несправедливості і зла. Він покаже кожному його гідне місце у суспільстві. Де Він, той Лицар? Він народиться, Він прийде … Особливо Україні Він потрібен. Особливо тут і зараз.

Так десь глибоко в душі сподівається кожен українець, патріот чи обиватель. Кожен схильний шукати Месію, знаходити авторитетів і послідовно в них розчаровуватись. Сподіватися, що хтось приведе українців до щастя, що хтось замість нього буде ходити на війну зі злом. “Але це не станеться інакше як сили свої не зв”яжемо разом і візьмемо до наших мислей єдину мету” (Велесова книга). Ніхто не зможе пробудити чоловіка якщо він сам не матиме бажання цього зробити.

Роки Твого життя проходять в безцільному існуванні під Українським Сонцем, на Землі подарованій Тобі Богами. І на цій Землі ти дрижиш перед зрадниками і ворогами, синими тих, хто знущався над твоїми батьками. Вони сьогодні при владі, вони пишуть Тобі закони, вони вирішують що Ти будеш сьогодні істи, у що будуть вдягнені Твої діти, як будуть доживати своє життя Твої батьки і що ще у Тебе можна відібрати або вкрасти. Все це вирішують вони без Твоєї згоди. Несправедливість і злосин вчиняють вони в Твоєму домі. Ти все це бачиш, але вони так давно запанували над Тобою, що в памяті Твоїй стерлося – Ти на Твоїй землі Господар. Вони так послідовно вбивали в Тобі людину, що Ти почав боятися заявити про свої права. Почав боятися захищати їх зі зброєю в руках, бо Тобі сказали, що захищати Справедливість є злочин. Твої вороги встановили власні правила, назвавши несправедливість – справедливістю, добро – злом, беззаконня – законом. І Ти принижений, втоптаний в порох страждаєш від власного безсилля потопаючи в нікчемності. Ти для Зла тепер ніхто. Ти упокорений слухняний раб, переповнений терпінням і страхом. Вони впевнені: Ти непосмієш повстати проти їхнього беззаконня, не принесеш своє життя у Жертву Святій Ідеї, не зметеш їх з Землі своєї, бо вони полонили Твою душу страхом. Ти раб і в наступному житті також народишся їхнім рабом. Страшний весь безмір Твоєї ницості і приниження. Вони вже вважають Тебе своєю річчю, придатком до свого панування, але у Тебе є надія… Ти чекаєш Святого Лицаря. Він прийде і Тебе визволить, зробить паном у домі власному. І Ти шукаєш його серед сотень кидаючих політичні гасла, перебуваючих у владі і у опозиції, відігнаних від владного корита, ображених на владу “дисидентів” всіх мастей, “провідників” і “філософів” життя. І не віриш докінця нікому, бо вони не моляться Твоїм Богам. Душі сплячих Лицарів не можуть вони пробудити до справи святої. Не їм з душі Твоєї Сонце й Зорі видобувати, не їм, а Тобі Самому.

Згадай лиш що Правда й Справедливість як голос Богів у Твоїй власній душі заховані бо ти Божий онук. Що Земля ця даровани Тобі Богами, предки Твої ціною крові і життя власного її оберігали. І Ти повинен іти за волею їхньою. Тому ніхто окрім Тебе не повинен тут панувати. “І лиш Право тут княжити має” (Велесова книга).

Чи чуєш, що лиш в Твоєму серці горить вогонь святий любові до Справедливості. Значить Ти є тим Лицарем який Тебе визволити має, який непобоїться проти злочину зброю підняти.

Чуєш українцю-русине, Святий Лицарю сплячий!? На Тебе чекає Україна, на Тебе чекає Світ. Пробудись від сну до смерті подібному!

Наталка Немчинова

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus