Природа держави. В чому її сутність, в чому її сила? Що штовхає людину служити ідеї держави? Корисливий розрахунок, сліпа віра, несвідоме стремління до чогось? До чого? Можна описувати масу теорій, розмірковувати про стійкий розвиток, соціальний прогрес, базис, надбудову… Але як пояснити ту радість від одного факту зростаючої міці своєї держави і депресію від усвідомлення її слабкості?

Своя держава! Спадок, даний тобі пращурами… Дар і … одночасно наказ. Наказ, завіт на служіння. Ідея, яку не можливо пізнати одразу, гортаючи товсті фоліанти. Лише поступово, осягаючи механізм управління, раптово починаєш розуміти тих, хто правив. Поступово, крок за кроком, деталь за деталлю стає зрозумілим цей складний, невимовний у закінченому вигляді процес.

Осягнення держави. Осягнення управління. Осягнення влади. Природа держави – природа влади. Неможливо осягнути одне, не розуміючи другого. Чим є влада? Задоволенням матеріальних домагань? Вивільненням комплексів, жадобою відплатити за образи, насолода від усвідомлення своєї могутності, від усвідомлення залежності від тебе?… Ні, і ще раз ні» Влада! Можливість суперечки крізь віки! Можливість апелювати до тих, великих, що давно пішли від нас… Можливість вказувати на їх помилки, можливість виправити їх! Можливість писати історію! Історію!

Відкрити книгу, читати, як легіони Варра маршують Тевтобурзьким лісом. Закрити книгу. І йти, продовжувати той марш, виправляти те побойовище. Наполеон, Гітлер, Сталін, Цезар, Альпи, Наварра, Єрусалим, Чінгіз-хан, Куликове поле… І влада дозволяє ввійти в цю реальність, дозволяє змінити її. Майбутнє! Минуле! Влада – з’єднувальний міст між ними.

Велике будівництво! І політична влада дозволяє тобі приймати участь в ньому, дає тобі право, починаючи від простого підмайстра підніматися все вище й вище, до майстра. Так, дивно, але саме такими словами… Але масонство не має до цього відношення. Масони просто вкрали ідею влади як великого творення.
Творення. Влада як велике творення. В цьому її сакральний нерв. Творити, творити… Шлях від тварі до творця. По-блюзнірськи? Влада божественна? Влада від Бога? Так.

Сказане: «Богові – Боже!», але ж і: «Кесареві – кесареве». Кесар – підмайстер Бога! От сутність сакрального механізму влади!
Так вперед – війди в цю реальність. Хай обивателі охають «політика – це бруд», твоє місце не серед них. Твоє місце серед героїв, що ввійшли в Пантеон Слави Всіх часів і народів. Серед них ще є вільне місце, яке чекає на тебе! Ввійди в цю реальність. І тоді ти по праву зможеш сказати: Майбутнє належить нам!

Дмитро Румянцев «Страницы террора» (нелегальне націонал-соціалістичне видання) №1, РФ, 2007 р., переклад з російської – СNА

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus