Погляди можуть змінюватися також унаслідок ділення Європи і відновлення балансу сил, але обговорення можуть ледве, виникнувши, зникнути залежно від ситуації з системою, яка постійно приводить до війни. Ось вирішення цієї проблеми, чому і адресована ця стаття, і для пошуку цього рішення ми повинні повернутися до основоположної концепції Європейського Союзу, котра була пожвавлена військовим поколінням в 1918 році і була розладнана втручанням Ліги Націй, точно навпаки меті, для якої вона призначалася. Це дослідження, тому і почалося із спроби розібратися в чинниках, які розділяють унікальні нації, і особливо в чинниках, які загрожують миру і процвітанню Великобританії і інших великих націй.

Маючи установку в можливій дружбі між Великобританією і іншими націями, ми повинні слідувати головній ідеї Європейського Союзу, створюючи основу для правосуддя і економічної реальності. Виходячи з цього, ми органічно слідуємо, історії попереднього лиха, і прагнемо показати на кожних підмостках, як минула помилка може знищити систему в майбутньому. Тому, приступаючи до будівництва першої системи Європейського Союзу, ми повинні бути органічно разом з Німеччиною.

Як факт, тільки політика, яка може логічно провести інший вибух на західних фронтах Німеччини є спростуванням експансії; не тільки на її східних фронтах, але і в її межах, проте необхідних і природних колоніальних амбіцій. Минула фінансово-демократична політика не може бути більше прекрасним планом для здійснення цього вибуху, оскільки подвійна політика відмови Німеччини її колоніальним інтересам може привести до її поразки від радянсько-демократичного альянсу.

Але рішення, пропоноване тут це не розчленовування Росії, тому що, підтримка миру це перший інтерес Європейської політики, який так само повинен бути першим інтересом політики Британської, тому що вирішення Європейських проблем в умовах обох політичних і економічних систем не припускає будь-яких відчутних дій проти Росії. Моя власна думка, що Росія повинна висловити її власну думку про її власні справи і покинути Європу і Західну Цивілізацію для того, що б самій розібратися у власних проблемах. Ми не шукаємо війни і протистояння з нацією, але Совєтам ми говоримо: “ Руки геть від Європи, і повертайтеся на схід, звідки ви походите!” Оскільки Фашистська Європа бажає тільки миру, від неї потрібні конкретні заходи для забезпечення колективної безпеки від нового колективного духу, в особі прийнятного рішення для Європи і Британської Імперії, яке покладе інтригам Совєтів, що намагаються виграти час через переговори, і порожнє базікання, для подальшого руйнування Західної цивілізації через простий процес першого розділення націй Європи і їх втягування в сварку, у якої немає, ні духовного, ні матеріального потенціалу.

Система Фінансової Демократії частинка розкладання, краху по всьому світу для тих людей, що шукають альтернативу колишньому стану і надію на світ і безпеку. Альтернатива сучасного Руху розквіту це реальність, із здатністю переступити через плутанину колишньої політики, полягає не в розкручуванні гуманності і можливості добитися в цьому більшого, але в концепції освітлення високого ідеалу національного і світового суспільства, який вже достатньо освітлений людською духовністю. Реалізм нового грандіозного будівництва грунтується на базових фактах економічних рішень і правосуддя для унікальних націй, не кажучи про останнє. Це означає, що Європейська гонитва за лідерством повинна затихнути з величезними силами, що полягають в союзі чотирьох фашистських націй, які можуть гарантувати не тільки мир по всій Європі, але і мир всюди, одним тим що політики об’єднуються в необхідності синтезу. Але одиного матеріалізму не достатньо, спираючись на основний факт будівництва ідейного співтовариства Універсального Фашизму і Націонал-соціалізму, що створюють чудодійні прояви нової світової ідеї, що управляє думкою і духом людини, з вогненною силою нової релігії. Старий світ не розуміє: що людське суспільство по всій землі приходить до того, що Старий Світ зникає, і Британія з матеріальною потужністю і потенціалом морального лідерства, стає ареною на якій відбувається битва між Старим і Новим, з’ясовуючи яку долю обере Біла Цивілізація. Грандіозна і висока відповідальність, що випала на нашу частку. Ми боремося не тільки ради порятунку землі, яку ми любимо; ми б’ємося так само за Мир в Людському суспільстві.

Сер Освальд Мослі

Переклад: Боб – Соціал-Націоналістична Асамблея

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus