Мережеве видання Рід – це один із виявів організованого соціал-націоналізму, вияв у площині світогляду. Соціал-Націоналізм власну організованість протиставляє роздрібленості та анархії, ідеалізм напротивагу матеріалізму, а ірраціональність, фанатизм та безсумнівну віру замість кайданів раціоналізму. Дух, Кров, Слава, Ієрархія, Ґрунт та Чин – це все святе для нас. Це і є соціал-націоналізм.

Соціал-Націоналістичний Рух схожий на армійську маршируючу колону, яка крокує не спокійними бруківками сплячих вулиць, а всім нам близькою, проте здається часом забутою Воюючою Україною, яка тотожна Великій Україні.  Коли хтось нам закидає, що українська Нація народилась у XVII-му або XX-му столітті, то ми відповідаємо, що вона існувала вічно як і сама її Божествена сутність. Коли хтось говорить “десь вже в історії ми це бачили”, то ми відповідаємо, що може заіржавіти пістолет, перетворитися у прах кілька поколінь людей або зникнути цілі міста і держави, проте Ідея Нації вічна рівно настільки наскільки є вічною сама Нація.

Політика соціал-націоналізму опирається на містику, а не на політекономічні формули. Ми – революціонери, тому що діємо проти антинаціональної системи. Ми – “реакціонери”, тому що переможці. Нація буде вихована не як механічна сума політкоректних індивідумів або як робітничий клас. Вся Українська Нація має бути просякнута духом аристократизму та Місієї Вищого Призначення.

МВ Рід

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus