Лише ті, у кого стискає горло від почутого російського слова, від вигляду польських торгашів або імперського двоголового орла (кремлівської зірки), здатні боротися і перемагати. Їх не зупинить ніхто і ніщо. На один удар вони відповідають трьома. Ними рухає незрозуміла плебсу Українська Ідея.

Елітою, гарячою кров’ю нації, рухає Велика Ідея. Для реалізації ідеї не повинні бути перепоною якісь колабораціоністські західно-європейські декларації, права людини, «загальнолюдська мораль» та інша термінологічна «лапша».

Ми також повинні лишити дурне скиглення про демократію, багатопартійність і тому подібне. Це все похідна, а в далекому майбутньому малоймовірна розвага, слабкість нації. Заклики до демократії нині є нічим іншим, як антиукраїнською діяльністю.
Боротьба за Україну повинна продовжуватися за будь-яких умов. Сталь не повинна іржавіти в піхвах. Хай краще вона гартується на крові ворога. Людина, що тримає в руках цю сталь, вище натовпу. Її мало цікавлять звичайні земні радощі (хата, корова, комора). Вона над цим. Їй потрібна Велика Нація. Наднацію може побудувати тільки Надлюдина, екзистенційним модусом якої є арійський дух.
Ми встановимо Новий Стиль Життя, Новий Порядок, побудуємо Велику Україну!

Володимир Мамалига (Українська Націоналістична Спілка)
Зі статті «Обережно: фашизм»
газета «Товариш» (тижневик Соціалістичної партії України)
№ 4 – червень 1992 р.
Переклад з російської – СNА

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus