mihailПрисвячується всім патріотам політв’язням, військовополоненим та в’язням сумління.

Не всі вони християни, але революціонери мають розуміти один одного поза межами релігії та тисячоліть.

Побратими, Ісус Христос теж сидів в СІЗО.

770 року від заснування Риму газета “Юдейський Папірус” у статті під заголовком “Кримінальні традиції Галілеї” пише: “На території Юдеї останнім часом почуває себе вкрай вільно небезпечне ОПГ, яке сіє святотатство і насильство. Зокрема, один із лідерів банди вдерся до Єрусалимського Храму і наніс тяжкі тілесні місцевим торговцям.
По факту злочинну відкрита кримінальна справа, але правоохоронці до сіх пір не затримали злочинця. Подейкують, що новоявлена ОПГ мала контакти зі 
знищеноюнапередодні ОПГ під керівництвом Івана Хрестителя.

Місцева громадськість збирає підписи з вимогою прийняти міри щодо зростання криміногенної обстановки в Юдеї.

773 року прес-служба Царського Управління Легіону внутрішніх справ в Юдеї повідомляє: За багатьма заявами місцевої громадськості та десятками відкритих кримінальних справ по тяжким порушенням закону, а саменанесення тяжких тілесних торговцям з Єрусалимського Храму, лікування тяжко хворих без відповідної ліцензії, сотворення чудес без фарисейського сертифікату, заклики до повалення ладу та розпалювання міжрелігійної ворожнечі був затриманий Ісус Христос на псевдо “Галілеянин”, 740 р.н., уродженець Віфлеєму, з постійним місцевим проживання у Галілеї.

Начальник Юдейського Легіону внутрішніх справ зазначив: “Ми зазделегідь готуватилися до затримання. Була проведена ціла спецоперація по вербовці одного із учасників ОПГ – Іуди, котрий вчасно одумався і пішов на співпрацю із слідством. Саме він привів оперативників до місця перебування всіх лідерів ОПГ. У процесі затримання екстремісти та злочинці вчинили злісний опір правоохоронцям і застосували холодну зброю, один із легіонерів отримав поранення. Проти Петра, одного із сподвижників лідера ОПГ Христа, відкрита справа за статтею “Збройний напад на працівника правоохоронних органів”. Щоправда, рана легіонера дивним чином швидко загоїлася, тому можлива ця справа до суду не дійде.

Також, вже зараз маємо інформацію про те, що у склад ОПГ входили бізнесмени рибної промисловості та навіть держслужбовці (зокрема митники). “

На даний момент затриманим є лише лідер ОПГ Ісус Христос. Суд щодо нього обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Інші лідери ОПГ (на їхньому жаргоні “апостоли”) на підписці про невиїзд.

Уривок із статті “Злочинця чекає кара” газети “Ізраїль Кримінальний”: “Відбувся суд над Христом. Він був засуджений до вищої міри покарання. Прокурор Понтій Пилат мав бажання подати прокурорську апеляцію, але під тиском фарисейських ЗМІ змушений був відмовитися від затії. 

Згодом прес-служба Легіону внутрішніх справ в Юдеї писала: “Після страти лідера ОПГ “Християни” її структура як того очікувалася не знищилася. Сподвижники (“апостоли”) ОПГ продовжують діяти і вирішили поширити своюекстремістську ідеологію за межі Ізраїлю. Всіх “апостолів” було оголошено в всеімперський розшук. Є інформація, що один із найближчих до Христа злочинців, а саме апостол Андрій, переховується закордоном у Скитії, з якою, нажаль, немає домовленостей про екстрадицію. 

Вже через пів сотні років, уже не провінційний, а всеімперський тижневик “Рим” писав: “Колись маловідома ОПГ “Християни” розрослася і пустила коріння по всій Імперії та поза її межами. Є небезпека приходу їх до влади. Імператор Нерон обіцяє зробити все щоб старий лад залишився незмінним. “Суспільство буде збережено від екстремістських ідеологій” – підсумував Голова Держави.

Хронологія приблизна. Імена героїв не змінені.

Осадчий Сергій

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus