ideja_naciiВчора, 20 квітня відбулася відкрита ідеологічна лекція у Києві. Лектор – Олег Анатолійович Однороженко. Тема лекції “Принципи теорії та практика українського соціал-націоналізму”.  Конференц-зал був повністю  заповнений. На лекцію прийшли як активісти організації “Патріот України” так і просто ті, кого цікавить український соціал-націоналізм. Всього  було близько півсотні  присутніх.

Лекція складалася із двох частин. Напротязі першої частини Головний ідеологічний референт розповів про основні засади соціал-націоналізму, відштовхуючись від трьої китів ідеології: соціальності, расовості та великодержавності. Розповів про їх взаємозв’язок та розгорнуто про кожну із них. Також розповів про практику соціал-націоналізму, про безумовну перевагу організаційних форм та рушійній революційній Організації.

Друга частина лекції мала структуру “питання-відповідь”. Обговорення проходило досить жваво. Присутні задавали питання щодо принципів націократії, Голови Держави в майбутній націократичній Україні, про етнічне питання, питання великодержавно-імперського аспекту, а також було кілька питань історичного плану. На них були дані повністю вичерпні відповіді.

Після лекції присутні заявляли у приватній розмові про впевненість в ідеалах соціал-націоналізму. Було вирішено  проводити відкриті ідеологічні лекції у майбутньому.

СНА

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus