Нещодавно прослухав пісню гурту The Offspring – Change The World (Змінити світ) і замислився над текстом. Якщо коротко пересказати зміст пісні, то в ній йдется про те, що змінити світ, у якому ти живеш – неможливо, адже це нам говорять ЗМІ, в школі тупі вчителі, пузаті дядьки у Парламенті. Але Сонце, на яке ти дивишся, зорі якими ти милуєшся, повітря, яким ти дихаєш – не підвласне їм. Яким воно було, таким воно і залишится, незалежно від того, хто править нашою планетою.

Погляньмо на те, що нам зараз подає пресса – біла раса зникне через 150 років, таке поняття, як нація, взагалі перестане існувати, оськільки змішування перетворить нас на якусь потворну біомасу. Але це говорять ті, хто найбільше у цьому зацікавленні.
Звичайно, якщо реально дивитися на стан речей, то білі люди зараз у меншості, кровозмішування стало не вийнятком, а буденною справою. АЛЕ!!! Не потрібно забувати, що ти – особистість, і тобі глибоко начхати на те, що говорить тупа більшість!!! Ти зможеш змінити світ! Ти той, хто піде на переріз встановленому невідомо ким стану речей! Змінити світ легко. Достатньо змінити ціності, які панують у цьому світі. Якщо головною цінністю буде не бабло, власне задоволення, цицьката дівчина у ліжку, дорогий автомобіль та квартира у престижному районі, а гордість та честь, хоча б перед самим собою, то і світ змінится. Не потрібно дивитись на те, що зораз нам пропонує масова культура: розбещенність, одностатеві шлюби, нехтувавння простими законами природи та установленими традиціями. Потрібно розуміти, що це ПРОПАГАНДА, на яку неможна піддаватись!
Ти повинен йти проти системи! Не боятись примарної сили міліції, спецслужб та закону. Не піддавайся на масову пропаганду, не будь сліпим виконавцем неукраїнських законів у нашій НЕУКРАЇНСЬКІЙ Україні! Ти можеш змінити світ. Ти той, хто йде проти системи, яка слабка, потужний тільки її примусовий апарат, який ламається не силою (що в принципі можливо), а ідеєю людей, які йдуть наперекір цій системі.
Щоб змінити світові цінності, потрібно починати із самого себе, бути тим, кого система найбільше боїтся – ОСОБИСТІСТЮ! Не будь рабом – рабів до раю не пускають. Зміни світ, інакше світ змінить тебе, а ким ти станеш після цьго – подумай сам.

Zmiy Ariy

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • VKontakte
  • Google Plus