Світ


Держава як національний організм. Економічне підґрунтя традиційної сім’ї

tradition_familyКоли ми чуємо про традиційну сім’ю, то асоціативний ряд наштовхує пригадувати мітинги консерваторів проти одностатевих шлюбів та інших збочень. Моральна сторона однозначно важлива, але завдяки тому, що більшість консерваторів зациклені на цій самій моральній стороні суспільство забуває (а ліберальне лобі лише цьому сприяє) про економічне підґрунтя традиційної сім’ї, яка є одним із стовпів розвитку народного державного організму. Читати далі »


Підвалини святогляду. Без світогляду немає програми

svitoglyadСпочатку звернемо увагу, як ми дивимось на світ і гру його сил. Беремо за підвалини те, що найбільш питомо Українцям. У своїх піснях, обрядах і звичаях висловив його Український Народ. Дослідник бачить у цих поняттях велике споріднення з іранськими релігійними течіями. Світогляд цей відповідає світоглядові цілої центрально-європейської раси, представником якої є Український Народ.

Як уявляємо світ і обов’язки людини? Читати далі »


Політична філософія ДСУ

Ідеологія ДСУ охоплює інтереси не соціальної чи партійної групи, верстви чи класу, а інтереси Нації. Політична ідеологія ДСУ – націократична. Об’єднання прагне до побудови націокротичної держави, джерелом влади якої буде УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ.

Нація – головне поняття політичної філософії ДСУ. Права та інтереси нації – головні критерії наших дій. Держава правочинна тоді, коли керується інтересами Української Нації. Завдання держави – служити Нації, бути могутнім інструментом її політичного та духовного самоствердження, її історичної творчості. Влада Української Нації гарантуватиме й права кожного члена цієї великої спільноти. Читати далі »


Jedem das seine

“…Модернізували, підхопили, перебудувались, впровадили новий коефіціент.
Вмикаєш – не працює…” (М. Жванецький)

Ніхто не приділяє стільки уваги економічній та суспільній теорії, як марксисти (тобто ліваки всіх відтінків – від чорного до рожевого), і ніхто водночас так ганебно не провалює практику, як вони ж. Читати далі »


Зброя – це цивілізація

У людей є тільки два типи взаємин: аргумент і сила. Якщо ви хочете, щоб я зробив щось для Вас, Ви можете або переконати мене аргументами або змусити мене виконати ваші вказівки під загрозою або впливом сили. Будь-які, без винятку, людські взаємини потрапляють в одну з двох категорій відносин. Аргумент або сила, от і все. Читати далі »


Моральний розклад суспільства і прибутки, або Ліваки на службі Капіталу

Нещодавно «Українська правда» з посиланням на «The Guardian» опублікувала замітку під назвою «Корпораціям вигідні самотні чи розлучені споживачі». Йшлося там про те, що «світовому ринку вигідніше, щоб люди були самотніми. Об’єми споживання в одинаків в рази перевищують витрати сімей». Якщо вірити поданій інформації, одинаки споживають на 38% більше продуктів, на 42% більше пакувального матеріалу, на 55% більше електрики і на 61% більше газу на людину, ніж сім’ї з чотирьох осіб. Такі дані взяті із дослідження, проведеному Цзяньго Лю з Мічиганського університету. Читати далі »


Від релігії мертвої до релігії політичної

Примітка редакції МВ Рід: стаття не є пропагандою ані християнства, ані антихристиянства,
опублікована з позицій аналізу сьогодення та минулого.
Примітка автора: стаття писалася майже місяць тому, дещо спірного автор залишив навмисне.

Читати далі »


Роздуми (до річниці вшанування Героїв Крут)

ApokalipsisПопри без перебільшення шалену рекламу, запущений кілька років тому в прокат кінотеатрів України художній фільм культового актора і режисера (австралійця за походженням) Мела Гібсона «Апокаліпсис», глядацькою публікою був сприйнятим з байдуістю й прохолодою. Неприбутковий для власників глядацьких залів «проект» демонструвався не більше тижня. Але невеликий касовий збір жодним чином не був свідченням низької якості й відсутності вартого для осмислення змісту. Читати далі »

Наступні »